Titulka  Počet produktov v tejto kategórii: 103

Podkategórie

 • MyWeigh
 • ProScale
 • JScale

  JENNINGS Scale

 • Filtrovanie

  Hľadáte konkrétny typ váhy alebo špecifické vlastnosti, ktoré by váš nový váhový nástroj mal mať? Na našej stránke Filtrovanie vám ponúkame možnosť vybrať si presne to, čo potrebujete pomocou prehľadného a efektívneho filtra.

  Dalšie informácie o filtrovaní váh Vďaka našemu intuitívnemu filtrovaciemu systému môžete ľahko vybrať váhy podľa rôznych parametrov - či už je to maximálna nosnosť, presnosť, značka, funkcie alebo iné špecifikácie. Chceme vám uľahčiť výber, preto sme vytvorili tento nástroj, ktorý vám umožní nájsť presne to, čo hľadáte, rýchlo a bez komplikácií. Ako profesionáli v oblasti váh vieme, aké dôležité je mať správny nástroj pre vaše potreby. Preto sme sa rozhodli zjednodušiť tento výberný proces prostredníctvom našej stránky Filtrovanie. Využite našu širokú ponuku a nájdite si ideálnu váhu pre vaše potreby!

 • Kuchynské váhy

  Hľadáte spoľahlivú a presnú váhu pre vaše kuchynské potreby? Naše kuchynské váhy sú ideálne pre všetky vaše kulinárske projekty, či už vážite prísady pre komplikovaný recept alebo len potrebujete rýchlo zistiť hmotnosť ovocia či zeleniny.

  Dalšie informácie o našich kuchynských váhach V našej ponuke nájdete široký sortiment kuchynských váh, ktoré sú navrhnuté tak, aby vyhovovali rôznym potrebám moderného kuchára. Či už hľadáte digitálne váhy s dotykovým ovládaním pre presné váženie prísad alebo tradičné mechanické váhy, máme pre vás ideálne riešenie. Naše váhy sú ľahko ovládateľné, ľahko sa čistia a sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú dlhú životnosť a spoľahlivosť. Okrem toho ponúkame rýchle doručenie z tovaru skladom, pomoc pri výbere a dlhoročné skúsenosti v oblasti kuchynských pomôcok. Spravte z váženia jednoduchú a presnú činnosť s našimi kuchynskými váhami!

 • Osobné váhy

  Hľadáte kvalitnú a spoľahlivú váhu na monitorovanie vašej hmotnosti? Naše osobné váhy sú navrhnuté tak, aby vám poskytovali presné a konzistentné výsledky, či už sledujete svoju kondíciu, zdravie alebo snažíte sa dosiahnuť konkrétne telesné ciele.

  Dalšie informácie o našich osobných váhach V ponuke máme široký výber osobných váh, ktoré sú vyrobené s ohľadom na presnosť a trvácnosť. Od digitálnych váh s modernými funkciami, ako je pripojenie Bluetooth a sledovanie BMI, až po tradičné mechanické váhy, ktoré ponúkajú rýchle a jednoduché čítanie. Všetky naše váhy sú navrhnuté tak, aby boli ľahko čitateľné a intuitívne v používaní, čo vám umožní sledovať svoj postup bez komplikácií. Okrem toho ponúkame rýchle doručenie z tovaru skladom, pomoc pri výbere a dlhoročné skúsenosti v oblasti osobnej starostlivosti. S našimi osobnými váhami môžete s dôverou sledovať svoju cestu k lepšiemu zdraviu a kondícii!

 • Balíkové a stolové váhy

  Potrebujete spoľahlivú a presnú váhu pre váženie balíkov alebo iných väčších predmetov? Naše balíkové a stolové váhy sú navrhnuté tak, aby splnili vaše komerčné aj domáce potreby, zabezpečujúc rýchle a presné výsledky váženia.

  Dalšie informácie o našich balíkových a stolových váhach Naše váhy v tejto kategórii sú ideálne pre rôzne aplikácie - od expedície a balenia až po kontrolu príchodu a odchodu tovaru. S robustným dizajnom a vysokou nosnosťou sú naše váhy schopné zvládnuť aj ťažké predmety s ľahkosťou. Či už potrebujete digitálnu váhu s funkciou tarovania alebo tradičnú stolovú váhu pre bežné účely, máme pre vás vhodné riešenie. Naše váhy sú vyrobené z odolných materiálov a sú navrhnuté tak, aby vydržali aj v náročných podmienkach. Okrem toho ponúkame rýchle doručenie z tovaru skladom, pomoc pri výbere a dlhoročné skúsenosti v oblasti merania a váženia. Spoliehajte sa na naše balíkové a stolové váhy pre presné a spoľahlivé váženie!

 • Mikrováhy

  Hľadáte mimoriadne presné váhy pre najjemnejšie a najpresnejšie váženie? Naše mikrováhy sú navrhnuté pre tých, ktorí vyžadujú najvyššiu presnosť, s možnosťou váženia od 0,0001g až po 0,1g.

  Dalšie informácie o našich mikrováhach Naše mikrováhy ponúkajú širokú škálu funkcii navrhnutých tak, aby splnili vaše konkrétne potreby. Funkcia TARE vám umožňuje odpočítať hmotnosť nádoby a vážiť len obsah, zatiaľ čo funkcia počítania kusov je ideálna pre rýchle a presné počítanie malých predmetov. Okrem toho môžete vážiť v rôznych merných jednotkách podľa vašich potrieb. Naše mikrováhy sú spoľahlivé, odolné a jednoduché na ovládanie, čo vám zabezpečí presné výsledky pri každom použití. Okrem toho ponúkame rýchle doručenie z tovaru skladom, pomoc pri výbere a dlhoročné skúsenosti v oblasti precízneho váženia. Spoliehajte sa na naše mikrováhy pre najpresnejšie váženie v akejkoľvek situácii!

 • Závesné váhy

  Hľadáte spoľahlivé závesné váhy pre vaše vážiace potreby? Naša ponuka zahŕňa široký sortiment závesných váh, ktoré sú navrhnuté pre rôzne aplikácie a prostredia.

  Dalšie informácie o našich závesných váhach Závesné váhy v našej ponuke sú charakterizované svojou odolnosťou, presnosťou a jednoduchým ovládaním. Či už potrebujete vážiť ťažké predmety v priemyselnom prostredí, tovar na sklade alebo ryby počas rybárskej výpravy, naše závesné váhy vám poskytnú presné a spoľahlivé výsledky. Vybavené praktickými funkciami, ako je TARE a automatické vypínanie, sú naše váhy energeticky účinné a užívateľsky prívetivé. Vďaka rýchlemu doručeniu z tovaru skladom a dlhoročným skúsenostiam v oblasti váženia vám garantujeme, že naše závesné váhy sú spoľahlivým partnerom pre všetky vaše vážiace potreby.

 • Veterinárne váhy

  Potrebujete spoľahlivé váhy pre váženie zvierat? Naša kategória veterinárnych váh ponúka presné a bezpečné riešenie pre váš veterinárny prax alebo zvierací azyl.

  Dalšie informácie o našich veterinárnych váhach Naše veterinárne váhy sú navrhnuté s ohľadom na komfort a bezpečnosť zvierat. Vďaka plochým a stabilným povrchom s protišmykovým materiálom môžu zvieratá bezpečne stáť alebo ležať počas váženia. Digitálny displej zobrazuje presné výsledky váženia, čo zabezpečuje správnu diagnózu a liečbu. Funkcia TARE umožňuje rýchle a jednoduché odpočítavanie hmotnosti podložiek alebo deky. Naše váhy sú ideálne pre váženie všetkých druhov zvierat od malých hlodavcov až po veľké psy. S rýchlým doručením z tovaru skladom a našimi dlhoročnými skúsenosťami v oblasti váženia vám ponúkame najlepšie veterinárne váhy na trhu.

 • Doplnky/Príslušenstvo

  Hľadáte špecifické príslušenstvo alebo doplnky pre vaše mikrováhy? Naša kategória Doplnky/Príslušenstvo ponúka komplexný výber produktov navrhnutých na zlepšenie a zefektívnenie vášho vážiaceho procesu.

  Dalšie informácie o našom príslušenstve a doplnkoch pre mikrováhy Naše produkty v tejto kategórii zahrňujú všetko od kalibračných závaží, ktoré zabezpečujú presné a konzistentné výsledky váženia, cez adaptéry a káble pre spojenie a napájanie vášho zariadenia, až po praktické misky a odmerky na uskladnenie materiálov počas váženia. Pinzety vám umožňujú manipulovať s drobnými predmetmi, zatiaľ čo špeciálne pomôcky na váženie optimalizujú proces a minimalizujú chyby. Všetky naše produkty sú vyrobené z kvalitných materiálov a sú navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám profesionálnych i domácich používateľov mikrováh. Dôverujte našim dlhoročným skúsenostiam a zaistite si spoľahlivé a trvácne príslušenstvo pre vaše vážiace potreby.

na stranu
Zobraziť 91 - 103 z 103 položiek
Zobraziť 91 - 103 z 103 položiek

Parametre

Použité filtre:
  Priemer vážiacej podložky
  Podsvietený displej
  Napájanie adaptérom
  Funkcia počítania
  Teplomer
  gramy (g)
  grain (gn)
  kilogram (kg)
  libra (lb)
  karát (ct)
  Pennyweight (dwt)
  Unca (oz)
  Trojská unca (ozt)
  Stone (st)
  1/8 oz
  1/4 oz
  miligram (mg)
  tael (tl)

  Nové produkty

  Zľavnené produkty

  Štítky

  Naše recenzie z nákupného portálu

  AvatarJán M.
  08.08.2023
  5.005.005.005.005.00
  Výhody:
  perfektna komunikacia a rýchlosť
  Slabiny:
  neviem
  AvatarVeronika Š.
  20.07.2023
  5.005.005.005.005.00
  Výhody:
  Super obchodik so sirokym sortimentom vah, rychlo som nasla co som potrebovala
  Celkový názor:
  Maju dobre popisane produkty, lahko sa hlada to co potrebujete. Prislo mi to hned na druhy den co bola asi ta najrychlejsia donaska co som zazila na Slovensku :)
  AvatarRoman J.
  16.07.2023
  5.005.005.005.005.00
  Výhody:
  Veľmi rýchle vybavenie objednávky Kvalita tovaru
  AvatarEduard K.
  11.07.2023
  5.005.005.005.005.00
  Celkový názor:
  pri objednaní tovaru mi tento bol hned na druhý deň doručený. odporučem tento obchod
  AvatarMartina W.
  26.06.2023
  5.005.005.005.005.00
  Výhody:
  rýchle doručenie veľký výber tovaru dostatok informácii k vyberu široký výber doplnkoveho tovaru promtná komunikácia obchodníka o stave objednávky