Mikrováhy

Hľadáte mimoriadne presné váhy pre najjemnejšie a najpresnejšie váženie? Naše mikrováhy sú navrhnuté pre tých, ktorí vyžadujú najvyššiu presnosť, s možnosťou váženia od 0,0001g až po 0,1g.

Dalšie informácie o našich mikrováhach Naše mikrováhy ponúkajú širokú škálu funkcii navrhnutých tak, aby splnili vaše konkrétne potreby. Funkcia TARE vám ...

Hľadáte mimoriadne presné váhy pre najjemnejšie a najpresnejšie váženie? Naše mikrováhy sú navrhnuté pre tých, ktorí vyžadujú najvyššiu presnosť, s možnosťou váženia od 0,0001g až po 0,1g.

Dalšie informácie o našich mikrováhach Naše mikrováhy ponúkajú širokú škálu funkcii navrhnutých tak, aby splnili vaše konkrétne potreby. Funkcia TARE vám umožňuje odpočítať hmotnosť nádoby a vážiť len obsah, zatiaľ čo funkcia počítania kusov je ideálna pre rýchle a presné počítanie malých predmetov. Okrem toho môžete vážiť v rôznych merných jednotkách podľa vašich potrieb. Naše mikrováhy sú spoľahlivé, odolné a jednoduché na ovládanie, čo vám zabezpečí presné výsledky pri každom použití. Okrem toho ponúkame rýchle doručenie z tovaru skladom, pomoc pri výbere a dlhoročné skúsenosti v oblasti precízneho váženia. Spoliehajte sa na naše mikrováhy pre najpresnejšie váženie v akejkoľvek situácii!

Viac

Mikrováhy  Počet produktov v tejto kategórii: 216

Podkategórie

 • Mikrováhy do 50g

  Hľadáte spoľahlivé mikrováhy s vysokou presnosťou a váživosťou do 50g? Naše mikrováhy v tejto kategórii sú ideálne pre aplikácie, kde je presnosť kľúčová, či už ide o váženie liekov, strelného prachu, drahých kovov alebo iných citlivých materiálov.

  Dalšie informácie o našich mikrováhach do 50g Naše mikrováhy ponúkajú precízne váženie s presnosťou až do 0,001g, čo zabezpečuje, že získate najpresnejšie výsledky pri každom vážení. S moderným dizajnom a vysokou kvalitou sú naše váhy spoľahlivé a odolné voči každodennému používaniu. Funkcie, ako je rýchla kalibrácia, zabezpečujú konzistentnú presnosť a spoľahlivosť. Okrem toho ponúkame rýchle doručenie z tovaru skladom, pomoc pri výbere a dlhoročné skúsenosti v oblasti precízneho váženia. S našimi mikrováhami do 50g môžete byť istí, že váš materiál bude vážený s maximálnou presnosťou a odbornosťou.

 • Mikrováhy do 100g

  Hľadáte mikrováhy s presnosťou a váživosťou do 100g? V našej ponuke nájdete výber kvalitných mikrováh, ideálnych pre kontrolné váženia, s presnosťou až do 0,001g.

  Dalšie informácie o našich mikrováhach do 100g Naše mikrováhy sú navrhnuté tak, aby poskytovali spoľahlivé a presné výsledky pri rôznych aplikáciách. Funkcia TARE umožňuje rýchle a jednoduché odpočítanie hmotnosti nádoby, kým funkcia počítania kusov je ideálna pre presné počítanie menších predmetov. Vďaka kompaktnému dizajnu a moderným funkcionalitám sú tieto váhy dokonalým nástrojom pre laboratóriá, obchody s drahými kovmi, lekárne a iné profesionálne aplikácie, kde je potrebná vysoká presnosť váženia. Okrem toho ponúkame rýchle doručenie z tovaru skladom a dlhoročné skúsenosti v oblasti precízneho váženia. S našimi mikrováhami do 100g môžete byť istí, že každé váženie bude vykonané s maximálnou presnosťou a spoľahlivosťou.

 • Mikrováhy do 200g

  Vyhľadávate precízne mikrováhy s váživosťou až do 200g? V našej ponuke nájdete výber vysoko kvalitných mikrováh, navrhnutých pre rôzne aplikácie, kde je kľúčová maximálna presnosť.

  Dalšie informácie o našich mikrováhach do 200g Naše mikrováhy sú špičkové nástroje, ktoré poskytujú presné výsledky váženia v rozmedzí až do 200g. Kompaktný a robustný dizajn zabezpečuje, že sú ideálne pre profesionálne laboratóriá, výskumné inštitúcie, ale aj pre domáce použitie, kde je dôležitá presnosť. Váhy sú vybavené funkciami ako TARE, ktorá umožňuje rýchle a jednoduché odpočítanie hmotnosti nádoby, a počítanie kusov, čo je ideálne pre presné počítanie menších predmetov. Okrem toho ponúkame rýchle doručenie z tovaru skladom, a vďaka našim dlhoročným skúsenostiam v oblasti precízneho váženia, môžete byť istí v kvalite a spoľahlivosti našich produktov. S našimi mikrováhami do 200g získate spoľahlivý nástroj pre najpresnejšie váženie.

 • Mikrováhy do 300g

  Hľadáte spoľahlivé mikrováhy s váživosťou až do 300g? V našej ponuke nájdete široký výber mikrováh, ktoré sú ideálne pre precízne váženia v rámci tejto hmotnostnej kategórie.

  Dalšie informácie o našich mikrováhach do 300g Naše mikrováhy do 300g sú navrhnuté tak, aby poskytovali výnimočnú presnosť a spoľahlivosť. Vďaka moderným technológiám a funkciám, ako je TARE pre rýchle a jednoduché odpočítanie hmotnosti nádoby alebo počítanie kusov, sú tieto váhy ideálne pre široké spektrum aplikácií, či už v laboratóriu, vo výskumnom zariadení alebo v domácnosti. Robustný a kompaktný dizajn zabezpečuje dlhú životnosť a vysoký výkon. Ponúkame rýchle doručenie z tovaru skladom a zabezpečujeme, že naši zákazníci majú k dispozícii len najkvalitnejšie produkty s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti precízneho váženia. S našimi mikrováhami do 300g môžete byť istí, že získate najpresnejšie výsledky pri každom vážení.

 • Mikrováhy do 500g

  Hľadáte presné mikrováhy s váživosťou až do 500g? U nás nájdete výber špičkových mikrováh určených pre váženie s vysokou presnosťou v tejto hmotnostnej kategórii.

  Dalšie informácie o našich mikrováhach do 500g Naše mikrováhy do 500g sú vyvinuté s dôrazom na precíznosť, spoľahlivosť a robustnosť. Vybudované s modernými technológiami a doplnené o funkcie, ako je TARE pre jednoduché odpočítavanie hmotnosti nádoby a počítanie kusov, tieto váhy poskytujú rýchle a presné výsledky. Či už potrebujete vážiť v laboratóriu, vo výrobnom prostredí alebo pri špecifických aplikáciách v domácnosti, naše mikrováhy vám poskytnú výnimočnú presnosť a konzistenciu. S rýchlym doručením z tovaru skladom a dlhoročnými skúsenosťami v oblasti váženia vám garantujeme kvalitu a odbornosť. S našimi mikrováhami do 500g získate spoľahlivý nástroj, ktorý uspokojí všetky vaše potreby v oblasti precízneho váženia.

 • Mikrováhy do 1000g

  Hľadáte mikrováhy s váživosťou až do 1000g? U nás nájdete výber kvalitných mikrováh, ktoré kombinujú vysokú presnosť a robustnosť, ideálne pre váženia v tejto hmotnostnej kategórii.

  Dalšie informácie o našich mikrováhach do 1000g Naše mikrováhy do 1000g sú navrhnuté tak, aby zabezpečili maximálnu presnosť pri vážení v rôznych aplikáciách. Vybudované s použitím najnovších technológií a vybavené funkciami ako TARE pre odpočítavanie hmotnosti nádoby a počítanie kusov, tieto váhy sú spoľahlivým partnerom pre laboratóriá, výrobné závody a aj pre domáce použitie. Kompaktný dizajn a jednoduché ovládanie zabezpečujú, že sú ideálne pre každodenné použitie. Vďaka rýchlemu doručeniu z tovaru skladom a našim dlhoročným skúsenostiam v oblasti precízneho váženia môžete byť istí v kvalite a spoľahlivosti našich produktov. S mikrováhami do 1000g od nás získate presné a konzistentné výsledky pri každom vážení.

 • Mikrováhy nad 1000g

  Hľadáte výkonné mikrováhy s váživosťou nad 1000g? Naše výrobky ponúkajú ideálnu kombináciu presnosti a robustnosti pre váženia v tejto hmotnostnej kategórii.

  Dalšie informácie o našich mikrováhach nad 1000g Naše mikrováhy nad 1000g sú navrhnuté pre tých, ktorí potrebujú spoľahlivý vážiaci nástroj s vysokou kapacitou. Tieto váhy sú vybavené najnovšími technológiami, čo zaručuje presné a konzistentné výsledky váženia, a to aj pri väčších hmotnostiach. Funkcie ako TARE pre odpočítavanie hmotnosti nádoby a počítanie kusov zvyšujú ich všestrannosť a praktičnosť v rôznych aplikáciách - od laboratórií až po priemyselné výrobné linky. Navrhnuté tak, aby vyhovovali aj najnáročnejším potrebám, naše mikrováhy nad 1000g sú kompaktné, ľahko ovládateľné a odolné voči náročným podmienkam. Rýchle doručenie z tovaru skladom a naše dlhoročné skúsenosti v oblasti precízneho váženia zabezpečujú vašu spokojnosť s kvalitou a výkonom našich produktov.

na stranu
Zobraziť 19 - 36 z 216 položiek
Zobraziť 19 - 36 z 216 položiek

Parametre

Použité filtre:
  Priemer vážiacej podložky
  Podsvietený displej
  Napájanie adaptérom
  Funkcia počítania
  Teplomer
  Časovač
  gramy (g)
  grain (gn)
  kilogram (kg)
  libra (lb)
  karát (ct)
  Pennyweight (dwt)
  Unca (oz)
  Trojská unca (ozt)
  miligram (mg)
  drum (dr)
  momme (mm)
  tael (tl)

  Nové produkty

  Zľavnené produkty

  Štítky

  Naše recenzie z nákupného portálu

  AvatarJán M.
  08.08.2023
  5.005.005.005.005.00
  Výhody:
  perfektna komunikacia a rýchlosť
  Slabiny:
  neviem
  AvatarVeronika Š.
  20.07.2023
  5.005.005.005.005.00
  Výhody:
  Super obchodik so sirokym sortimentom vah, rychlo som nasla co som potrebovala
  Celkový názor:
  Maju dobre popisane produkty, lahko sa hlada to co potrebujete. Prislo mi to hned na druhy den co bola asi ta najrychlejsia donaska co som zazila na Slovensku :)
  AvatarRoman J.
  16.07.2023
  5.005.005.005.005.00
  Výhody:
  Veľmi rýchle vybavenie objednávky Kvalita tovaru
  AvatarEduard K.
  11.07.2023
  5.005.005.005.005.00
  Celkový názor:
  pri objednaní tovaru mi tento bol hned na druhý deň doručený. odporučem tento obchod
  AvatarMartina W.
  26.06.2023
  5.005.005.005.005.00
  Výhody:
  rýchle doručenie veľký výber tovaru dostatok informácii k vyberu široký výber doplnkoveho tovaru promtná komunikácia obchodníka o stave objednávky