Závesné váhy

Hľadáte spoľahlivé závesné váhy pre vaše vážiace potreby? Naša ponuka zahŕňa široký sortiment závesných váh, ktoré sú navrhnuté pre rôzne aplikácie a prostredia.

Dalšie informácie o našich závesných váhach Závesné váhy v našej ponuke sú charakterizované svojou odolnosťou, presnosťou a jednoduchým ovládaním. Či už potrebujete vážiť ťažké pred...

Hľadáte spoľahlivé závesné váhy pre vaše vážiace potreby? Naša ponuka zahŕňa široký sortiment závesných váh, ktoré sú navrhnuté pre rôzne aplikácie a prostredia.

Dalšie informácie o našich závesných váhach Závesné váhy v našej ponuke sú charakterizované svojou odolnosťou, presnosťou a jednoduchým ovládaním. Či už potrebujete vážiť ťažké predmety v priemyselnom prostredí, tovar na sklade alebo ryby počas rybárskej výpravy, naše závesné váhy vám poskytnú presné a spoľahlivé výsledky. Vybavené praktickými funkciami, ako je TARE a automatické vypínanie, sú naše váhy energeticky účinné a užívateľsky prívetivé. Vďaka rýchlemu doručeniu z tovaru skladom a dlhoročným skúsenostiam v oblasti váženia vám garantujeme, že naše závesné váhy sú spoľahlivým partnerom pre všetky vaše vážiace potreby.

Viac

Závesné váhy  Počet produktov v tejto kategórii: 44

Podkategórie

 • Závesné váhy do 10kg

  Hľadáte kompaktné závesné váhy pre ľahšie predmety? Naša kategória závesných váh do 10kg je ideálna pre váženie menších objektov s vysokou presnosťou.

  Dalšie informácie o našich závesných váhach do 10kg Naše závesné váhy do 10kg sú dokonalé pre domáce, obchodné alebo hobby aplikácie. Vďaka kompaktnej veľkosti a ľahkému dizajnu sú pohodlne prenosné a jednoduché na používanie. S vysokou presnosťou merania sú ideálne pre váženie napríklad kuchynských surovín, poštových zásielok alebo rybárskej úlovky. Praktické funkcie ako TARE pre odpočítavanie hmotnosti závesu a automatické vypínanie zabezpečujú efektívnosť a dlhú životnosť batérie. Naše dlhoročné skúsenosti v oblasti váženia a rýchle doručenie z tovaru skladom garantujú, že dostanete spoľahlivý a výkonný produkt za výbornú cenu.

 • Závesné váhy do 40kg

  Potrebujete presnú a spoľahlivú váhu pre stredne ťažké predmety? Naša kategória závesných váh do 40kg ponúka ideálne riešenie pre váš vážiaci projekt.

  Dalšie informácie o našich závesných váhach do 40kg Naše závesné váhy do 40kg kombinujú kompaktnosť s robustným dizajnom, čo umožňuje váženie rôznych predmetov s maximálnou presnosťou. Či už potrebujete vážiť športové vybavenie, obchodný tovar alebo rôzne domáce potreby, tieto váhy vám poskytnú presné výsledky. Vďaka funkcii TARE môžete ľahko odpočítať hmotnosť závesu a automatické vypínanie predĺži životnosť batérie. Naše závesné váhy do 40kg sú vyrobené z kvalitných materiálov a navrhnuté tak, aby vydržali dlhodobé používanie. S rýchlým doručením z tovaru skladom a našimi dlhoročnými skúsenosťami v oblasti váženia sme tu, aby sme vám poskytli najlepší produkt a servis na trhu.

 • Závesné váhy nad 40kg

  Hľadáte silné a odolné váhy pre váženie ťažších objektov? Naša kategória závesných váh nad 40kg je špeciálne navrhnutá pre váženie ťažkých predmetov s vysokou presnosťou.

  Dalšie informácie o našich závesných váhach nad 40kg Naše závesné váhy nad 40kg sú ideálne pre priemyselné, komerčné a iné náročné aplikácie. Vďaka robustnej konštrukcii a vysoko kvalitným senzorom môžete očakávať presné a spoľahlivé výsledky pri každom vážení. Či už vážite stavebný materiál, ťažké stroje alebo iné veľké predmety, naše váhy sú ideálnou voľbou. Funkcia TARE vám umožňuje ľahko odpočítať hmotnosť závesu, zatiaľ čo automatické vypínanie zabezpečuje úsporu energie. Naše dlhoročné skúsenosti v oblasti váženia a rýchle doručenie z tovaru skladom zaručujú, že dostanete len najlepšie závesné váhy na trhu.

 • Váhy na batožinu

  Plánujete cestovať a chcete sa vyhnúť poplatkom za preťaženú batožinu? S našimi váhami na batožinu môžete ľahko a presne zistiť hmotnosť svojho kufra pred odchodom na letisko.

  Dalšie informácie o našich váhach na batožinu Naše váhy na batožinu sú navrhnuté ohľadom na cestujúcich. Kompaktné, ľahké a presné, sú ideálnym spoločníkom pre každého cestovateľa. Funkcia TARE zabezpečuje, že vážite len obsah kufra, bez váhy samotného kufra. Automatické vypínanie zase predlžuje životnosť batérie a šetrí energiu. S rýchlym doručením z tovaru skladom a našimi dlhoročnými skúsenosťami v oblasti váženia vám garantujeme kvalitu a spoľahlivosť. S našimi váhami na batožinu môžete cestovať s istotou, že vaša batožina nebudú preťažená.

 • Závesné váhy nad 300kg

  Potrebujete váhu, ktorá zvládne vážiť ťažké náklady? Naša ponuka závesných váh nad 300kg je určená práve pre takéto úlohy, kde je dôležitá spoľahlivosť a odolnosť.

  Dalšie informácie o našich závesných váhach nad 300kg Naše závesné váhy nad 300kg sú navrhnuté pre náročné priemyselné a komerčné aplikácie. S robustnou konštrukciou a precíznymi senzormi garantujú maximálnu presnosť aj pri vážení ťažkých predmetov. Či už potrebujete vážiť ťažkú techniku, stavebný materiál alebo iný veľký náklad, môžete sa spoľahnúť na naše váhy. Praktické funkcie ako je TARE pre odpočítavanie hmotnosti závesu alebo automatické vypínanie zvyšujú ich všestrannosť a účinnosť. Vďaka rýchlemu doručeniu z tovaru skladom a našim dlhoročným skúsenostiam v oblasti váženia vám ponúkame len najlepšie závesné váhy nad 300kg na trhu.

na stranu
Zobraziť 37 - 44 z 44 položiek
Zobraziť 37 - 44 z 44 položiek

Parametre

Nové produkty

Zľavnené produkty

Štítky

Naše recenzie z nákupného portálu

AvatarJán M.
08.08.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
perfektna komunikacia a rýchlosť
Slabiny:
neviem
AvatarVeronika Š.
20.07.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Super obchodik so sirokym sortimentom vah, rychlo som nasla co som potrebovala
Celkový názor:
Maju dobre popisane produkty, lahko sa hlada to co potrebujete. Prislo mi to hned na druhy den co bola asi ta najrychlejsia donaska co som zazila na Slovensku :)
AvatarRoman J.
16.07.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Veľmi rýchle vybavenie objednávky Kvalita tovaru
AvatarEduard K.
11.07.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
pri objednaní tovaru mi tento bol hned na druhý deň doručený. odporučem tento obchod
AvatarMartina W.
26.06.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
rýchle doručenie veľký výber tovaru dostatok informácii k vyberu široký výber doplnkoveho tovaru promtná komunikácia obchodníka o stave objednávky