Kalibračné závažia

Hľadáte spoľahlivé riešenie na kalibráciu vašich váh? Naša kategória Kalibračné závažia ponúka presné a vysoce kvalitné závažia, ktoré sú nevyhnutné pre presnú kalibráciu vážiacich zariadení.

Dalšie informácie o našich kalibračných závažiach Kalibrácia je kľúčová pre zachovanie presnosti vášho vážiaceho zariadenia. Naše kalibračné závažia ...

Hľadáte spoľahlivé riešenie na kalibráciu vašich váh? Naša kategória Kalibračné závažia ponúka presné a vysoce kvalitné závažia, ktoré sú nevyhnutné pre presnú kalibráciu vážiacich zariadení.

Dalšie informácie o našich kalibračných závažiach Kalibrácia je kľúčová pre zachovanie presnosti vášho vážiaceho zariadenia. Naše kalibračné závažia sú vyrobené s najvyššou presnosťou, aby zabezpečili správne a konzistentné výsledky pri každom použití. V ponuke máme široký sortiment závaží rôznych hmotností, ktoré vyhovujú všetkým typom váh, od mikrováh až po priemyselné váhy. Vyrobené z odolných materiálov, naše závažia sú ľahko skladovateľné a vhodné na prenos. Dôverujte našim dlhoročným skúsenostiam a zaistite si presnú a spoľahlivú kalibráciu vašich váh s našimi kalibračnými závažiami.

Viac

Kalibračné závažia  Počet produktov v tejto kategórii: 30

Podkategórie

 • Trieda presnosti M1

  Potrebujete závažia najvyššej kvality pre kalibráciu vašich vážiacich zariadení? Naša kategória Kalibračné závažia M1 prináša závažia triedy presnosti M1, ideálne pre presnú kalibráciu vážnych zariadení v rôznych aplikáciách.

  Dalšie informácie o našich kalibračných závažiach triedy presnosti M1 Trieda presnosti M1 zabezpečuje, že závažia majú mimoriadne nízke odchýlky, čo umožňuje vysokú presnosť kalibrácie. Naše závažia M1 sú vyrobené s dodržaním prísnych štandardov kvality a ponúkajú dlhodobú spoľahlivosť. Sú ideálne pre laboratóriá, výrobné závody, školy a iné inštitúcie, kde je dôraz na presné váženie. Vďaka rôznym dostupným hmotnostiam si môžete vybrať závažia, ktoré najlepšie vyhovujú vašim kalibračným potrebám. Naše závažia triedy presnosti M1 sú vyrobené z odolných materiálov a sú dodávané v praktických obaloch pre jednoduchú manipuláciu a skladovanie. Zvoľte si najlepšie a najpresnejšie kalibračné závažia na trhu s našou ponukou M1.

 • Trieda presnosti M2

  Hľadáte kalibračné závažia s vysokou presnosťou? Naša kategória Kalibračné závažia M2 ponúka závažia triedy presnosti M2, ktoré sú ideálne pre mnohé bežné vážiace aplikácie.

  Dalšie informácie o našich kalibračných závažiach triedy presnosti M2 Trieda presnosti M2 poskytuje závažia s výbornou kombináciou presnosti a dostupnosti, vhodnú pre široké spektrum vážiacich aplikácií. Naše závažia M2 sú vyrobené s dôrazom na kvalitu a spoľahlivosť, čo zabezpečuje ich dlhú životnosť a konzistentné výsledky pri každej kalibrácií. Táto trieda je obzvlášť vhodná pre obchody, výrobné závody, laboratóriá a iné inštitúcie, kde je potreba kvalitnej kalibrácie za rozumnú cenu. Ponúkame rôzne hmotnosti závaží, takže si môžete vybrať tie, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam môžete mať istotu, že naše kalibračné závažia triedy presnosti M2 sú tým najlepším riešením pre vaše vážiace potreby.

na stranu
Zobraziť 19 - 30 z 30 položiek
Zobraziť 19 - 30 z 30 položiek

Parametre

Použité filtre:
  Dostupnosť

  Nové produkty

  Zľavnené produkty

  Štítky

  Naše recenzie z nákupného portálu

  AvatarJán M.
  08.08.2023
  5.005.005.005.005.00
  Výhody:
  perfektna komunikacia a rýchlosť
  Slabiny:
  neviem
  AvatarVeronika Š.
  20.07.2023
  5.005.005.005.005.00
  Výhody:
  Super obchodik so sirokym sortimentom vah, rychlo som nasla co som potrebovala
  Celkový názor:
  Maju dobre popisane produkty, lahko sa hlada to co potrebujete. Prislo mi to hned na druhy den co bola asi ta najrychlejsia donaska co som zazila na Slovensku :)
  AvatarRoman J.
  16.07.2023
  5.005.005.005.005.00
  Výhody:
  Veľmi rýchle vybavenie objednávky Kvalita tovaru
  AvatarEduard K.
  11.07.2023
  5.005.005.005.005.00
  Celkový názor:
  pri objednaní tovaru mi tento bol hned na druhý deň doručený. odporučem tento obchod
  AvatarMartina W.
  26.06.2023
  5.005.005.005.005.00
  Výhody:
  rýchle doručenie veľký výber tovaru dostatok informácii k vyberu široký výber doplnkoveho tovaru promtná komunikácia obchodníka o stave objednávky