Osobné váhy

Hľadáte kvalitnú a spoľahlivú váhu na monitorovanie vašej hmotnosti? Naše osobné váhy sú navrhnuté tak, aby vám poskytovali presné a konzistentné výsledky, či už sledujete svoju kondíciu, zdravie alebo snažíte sa dosiahnuť konkrétne telesné ciele.

Dalšie informácie o našich osobných váhach V ponuke máme široký výber osobných váh, ktoré sú vy...

Hľadáte kvalitnú a spoľahlivú váhu na monitorovanie vašej hmotnosti? Naše osobné váhy sú navrhnuté tak, aby vám poskytovali presné a konzistentné výsledky, či už sledujete svoju kondíciu, zdravie alebo snažíte sa dosiahnuť konkrétne telesné ciele.

Dalšie informácie o našich osobných váhach V ponuke máme široký výber osobných váh, ktoré sú vyrobené s ohľadom na presnosť a trvácnosť. Od digitálnych váh s modernými funkciami, ako je pripojenie Bluetooth a sledovanie BMI, až po tradičné mechanické váhy, ktoré ponúkajú rýchle a jednoduché čítanie. Všetky naše váhy sú navrhnuté tak, aby boli ľahko čitateľné a intuitívne v používaní, čo vám umožní sledovať svoj postup bez komplikácií. Okrem toho ponúkame rýchle doručenie z tovaru skladom, pomoc pri výbere a dlhoročné skúsenosti v oblasti osobnej starostlivosti. S našimi osobnými váhami môžete s dôverou sledovať svoju cestu k lepšiemu zdraviu a kondícii!

Viac

Osobné váhy  Počet produktov v tejto kategórii: 28

Podkategórie

 • Multifunkčné osobné váhy

  Hľadáte osobné váhy, ktoré vám poskytnú viac než len informáciu o vašej hmotnosti? Naša kategória Multifunkčné osobné váhy prináša inovatívne riešenia, ktoré vám pomôžu lepšie rozumieť vášmu telu, meriac nielen hmotnosť, ale aj percento telesného tuku, svalovej hmoty a kostnej hustoty.

  Dalšie informácie o multifunkčných osobných váhach V modernom svete je dôležité mať komplexný pohľad na svoje telo a jeho funkcie. S našimi multifunkčnými osobnými váhami môžete sledovať svoj celkový fyzický vývoj a získať podrobný prehľad o rôznych aspektoch vášho zdravia. Naše váhy sú vybavené najnovšími technológiami a senzormi, ktoré vám poskytujú presné a spoľahlivé výsledky. Či už sa snažíte schudnúť, nabrat svalovú hmotu alebo jednoducho sledovať svoje zdravie, naše multifunkčné váhy vám v tom poskytnú všetku potrebnú podporu. Doprajte si komplexné meranie doma a buďte vždy informovaní o stave svojho tela.

 • Hovoriace osobné váhy

  Chcete merať svoju hmotnosť a zároveň počuť výsledky nahlas? V našej kategórii Hovoriace osobné váhy nájdete inovatívne riešenia, ktoré vám okamžite oznámia váš váhový stav hlasovým oznámením.

  Dalšie informácie o hovoriacich osobných váhach Hovoriace váhy sú ideálnym riešením pre osoby so zrakovým postihnutím, seniorov alebo pre tých, ktorí si jednoducho prajú získať okamžitý verbálny prehľad o svojej hmotnosti bez potreby nakláňania sa alebo čítania čísiel. Tieto váhy sú vybavené jasnými a zrozumiteľnými hlasovými oznámeniami, ktoré vám rýchlo a jednoducho poskytnú informácie o vašom váhovom stave. Ich intuitívny dizajn a ľahká obsluha zabezpečujú, že sú vhodné pre všetky vekové kategórie. Nechajte sa prekvapiť modernými technológiami, ktoré zmenia spôsob, akým vnímate meranie hmotnosti!

 • Kojenecké váhy

  Hľadáte spoľahlivý spôsob, ako sledovať rast a vývoj vášho bábätka? V našej kategórii Kojenecké váhy nájdete precízne a bezpečné váhy špeciálne navrhnuté pre najmenších členov vašej rodiny.

  Dalšie informácie o kojeneckých váhach Kojenecké váhy sú neoceniteľným nástrojom pre rodičov, ktorí chcú mať istotu o správnom raste a vývoji svojho dieťaťa. Tieto váhy sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálny komfort a bezpečnosť pre vaše bábätko počas váženia. S vysoce citlivými senzormi a ergonomickým dizajnom tieto váhy zabezpečujú presné merania, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Mnoho našich modelov ponúka tiež dodatočné funkcie, ako je napríklad sledovanie rastovej krivky alebo pamäť pre predchádzajúce merania. Dbajte na zdravie a pohodu vášho malého pokladu s našimi kojeneckými váhami.

na stranu
Zobraziť 19 - 28 z 28 položiek
Zobraziť 19 - 28 z 28 položiek

Parametre

Nové produkty

Zľavnené produkty

Štítky

Naše recenzie z nákupného portálu

AvatarJán M.
08.08.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
perfektna komunikacia a rýchlosť
Slabiny:
neviem
AvatarVeronika Š.
20.07.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Super obchodik so sirokym sortimentom vah, rychlo som nasla co som potrebovala
Celkový názor:
Maju dobre popisane produkty, lahko sa hlada to co potrebujete. Prislo mi to hned na druhy den co bola asi ta najrychlejsia donaska co som zazila na Slovensku :)
AvatarRoman J.
16.07.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Veľmi rýchle vybavenie objednávky Kvalita tovaru
AvatarEduard K.
11.07.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
pri objednaní tovaru mi tento bol hned na druhý deň doručený. odporučem tento obchod
AvatarMartina W.
26.06.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
rýchle doručenie veľký výber tovaru dostatok informácii k vyberu široký výber doplnkoveho tovaru promtná komunikácia obchodníka o stave objednávky