Doplnky/Príslušenstvo

Hľadáte špecifické príslušenstvo alebo doplnky pre vaše mikrováhy? Naša kategória Doplnky/Príslušenstvo ponúka komplexný výber produktov navrhnutých na zlepšenie a zefektívnenie vášho vážiaceho procesu.

Dalšie informácie o našom príslušenstve a doplnkoch pre mikrováhy Naše produkty v tejto kategórii zahrňujú všetko od kalibračných závaží, kt...

Hľadáte špecifické príslušenstvo alebo doplnky pre vaše mikrováhy? Naša kategória Doplnky/Príslušenstvo ponúka komplexný výber produktov navrhnutých na zlepšenie a zefektívnenie vášho vážiaceho procesu.

Dalšie informácie o našom príslušenstve a doplnkoch pre mikrováhy Naše produkty v tejto kategórii zahrňujú všetko od kalibračných závaží, ktoré zabezpečujú presné a konzistentné výsledky váženia, cez adaptéry a káble pre spojenie a napájanie vášho zariadenia, až po praktické misky a odmerky na uskladnenie materiálov počas váženia. Pinzety vám umožňujú manipulovať s drobnými predmetmi, zatiaľ čo špeciálne pomôcky na váženie optimalizujú proces a minimalizujú chyby. Všetky naše produkty sú vyrobené z kvalitných materiálov a sú navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám profesionálnych i domácich používateľov mikrováh. Dôverujte našim dlhoročným skúsenostiam a zaistite si spoľahlivé a trvácne príslušenstvo pre vaše vážiace potreby.

Viac

Doplnky/Príslušenstvo  Počet produktov v tejto kategórii: 97

Podkategórie

 • Kalibračné závažia

  Hľadáte spoľahlivé riešenie na kalibráciu vašich váh? Naša kategória Kalibračné závažia ponúka presné a vysoce kvalitné závažia, ktoré sú nevyhnutné pre presnú kalibráciu vážiacich zariadení.

  Dalšie informácie o našich kalibračných závažiach Kalibrácia je kľúčová pre zachovanie presnosti vášho vážiaceho zariadenia. Naše kalibračné závažia sú vyrobené s najvyššou presnosťou, aby zabezpečili správne a konzistentné výsledky pri každom použití. V ponuke máme široký sortiment závaží rôznych hmotností, ktoré vyhovujú všetkým typom váh, od mikrováh až po priemyselné váhy. Vyrobené z odolných materiálov, naše závažia sú ľahko skladovateľné a vhodné na prenos. Dôverujte našim dlhoročným skúsenostiam a zaistite si presnú a spoľahlivú kalibráciu vašich váh s našimi kalibračnými závažiami.

 • Misky, odmerky

  Hľadáte kvalitné príslušenstvo na váženie? Naša kategória Misky, odmerky ponúka spoľahlivé riešenie pre presné a pohodlné váženie rôznych materiálov a látok.

  Dalšie informácie o našich miskách a odmerkách Aby váženie bolo čo najpresnejšie a najefektívnejšie, je dôležité používať správne príslušenstvo. Naše misky a odmerky sú navrhnuté s dôrazom na presnosť, odolnosť a užívateľskú priateľnosť. Sú ideálne pre laboratóriá, kuchyne, obchody a ďalšie aplikácie, kde je potreba presného dávkovania alebo odmerania materiálov. Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, sú odolné voči korózii, chemikáliám a teplu. Ich ľahko čitateľné stupnice a ergonomickej konštrukcie zabezpečujú rýchle a jednoduché váženie. Spoliehajte sa na naše dlhoročné skúsenosti a vyberte si kvalitné misky a odmerky z našej ponuky na dosiahnutie najlepších vážiacich výsledkov.

 • Batérie

  Hľadáte spoľahlivé a výkonné náhradné batérie? V našej kategórii Batérie nájdete širokú škálu batérií vhodných nie len pre váhy, ale aj pre množstvo iných zariadení.

  Dalšie informácie o našom sortimente batérií Batérie sú neoddeliteľnou súčasťou mnohých domácich a priemyselných zariadení. Preto je dôležité vybrať si kvalitné a dlhotrvajúce batérie, ktoré zabezpečia spoľahlivý chod vašich zariadení. V našej ponuke nájdete batérie rôznych veľkostí a kapacít, odolné voči vysokým aj nízkym teplotám a dlhú životnosť. Či už potrebujete batérie do vreckovej lampy, diaľkového ovládača alebo do presnej digitálnej váhy, u nás nájdete to, čo hľadáte. Naše batérie sú výsledkom pokročilých technológií a dlhoročných skúseností v oblasti energetiky, takže môžete byť istí, že vaše zariadenia budú vždy pripravené na použitie.

 • Pinzety

  Hľadáte precízne nástroje pre jemné práce alebo manipuláciu s malými predmetmi? Naša kategória Pinzety ponúka širokú škálu kvalitných pinziet pre rôzne aplikácie.

  Dalšie informácie o našich pinzetách Pinzety sú neoceniteľné nástroje v mnohých oblastiach - od laboratórií, cez klenotníctvo až po domáce použitie. Naše pinzety sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálnu presnosť a pohodlie pri manipulácii s malými a citlivými predmetmi. Vyrobené z vysoce kvalitných materiálov, naše pinzety sú odolné a dlho vydržia. Či už potrebujete pinzetu s jemným hrotom pre laboratórne aplikácie alebo širokohroté pinzety pre klenotnícke práce, v našej ponuke nájdete to, čo hľadáte. Naše dlhoročné skúsenosti v oblasti precíznych nástrojov zabezpečujú, že s výrobkami z našej ponuky budete vždy spokojní.

 • Pomôcky pri vážení

  Hľadáte príslušenstvo, ktoré vám uľahčí a zefektívni váženie? V našej kategórii Pomôcky pri vážení nájdete všetko, čo potrebujete - od lyžičiek po lupy a rôzne ochranné pomôcky.

  Dalšie informácie o našom sortimente pomôcok pri vážení Precízne váženie si často vyžaduje viac ako len kvalitnú váhu. Správne príslušenstvo môže výrazne zlepšiť presnosť a pohodlie váženia. V našej ponuke nájdete lyžičky na odmeriavanie malých množstiev materiálu, lupy na dôkladnú kontrolu vzoriek, ako aj rôzne ochranné pomôcky, ktoré zabezpečia bezpečné a hygienické váženie. Všetky naše produkty sú vyrobené z kvalitných materiálov a sú navrhnuté tak, aby vyhovovali požiadavkám moderného váženia. S našimi pomôckami sa váženie stane jednoduchším a presnejším procesom, či už ste profesionál alebo amatér.

na stranu
Zobraziť 37 - 54 z 97 položiek
Zobraziť 37 - 54 z 97 položiek

Parametre

Nové produkty

Zľavnené produkty

Štítky

Naše recenzie z nákupného portálu

AvatarJán M.
08.08.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
perfektna komunikacia a rýchlosť
Slabiny:
neviem
AvatarVeronika Š.
20.07.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Super obchodik so sirokym sortimentom vah, rychlo som nasla co som potrebovala
Celkový názor:
Maju dobre popisane produkty, lahko sa hlada to co potrebujete. Prislo mi to hned na druhy den co bola asi ta najrychlejsia donaska co som zazila na Slovensku :)
AvatarRoman J.
16.07.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Veľmi rýchle vybavenie objednávky Kvalita tovaru
AvatarEduard K.
11.07.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
pri objednaní tovaru mi tento bol hned na druhý deň doručený. odporučem tento obchod
AvatarMartina W.
26.06.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
rýchle doručenie veľký výber tovaru dostatok informácii k vyberu široký výber doplnkoveho tovaru promtná komunikácia obchodníka o stave objednávky